Darbo pozicija: Autoelektrikas, (-ė)

Darbo vieta: Gobergiškė, Klaipėdos raj.

Viena didžiausių Lietuvos logistikos kompanijų „Vlantana“, vienijanti 2500 darbuotojų ir turinti daugiau nei 1550 sunkvežimių parką, specializuojasi FTL pervežimuose visoje Europos Sąjungoje ir NVS šalyse. 25 metų patirtį sukaupusi tarptautinė kompanija sprendžia klientų logistikos ir transportavimo poreikius pramonės, prekybos ir vartotojų tiekimo grandinėje.
Siekdama būti logistikos inovacijų lydere, teikdama aukščiausios kokybės ir unikalias klientui paslaugas, būdama įkvepiančiu ir atsakingu prieš visuomenę bei aplinką darbdaviu, įmonė vadovaujasi šiomis vertybėmis: inovatyvumas, lyderystė, atsakingumas, pagarba ir gyvybingumas.

Darbo aprašymas:

  • Transporto sekimo ir apsaugos sistemų montavimas, remontas.

Reikalavimai:

  • Panašaus darbo patirtis automobilių elektronikos/silpnų srovių elektros srityje;
  • Gebėjimas dirbti komandoje;
  • Atsakingas požiūris į darbą, kruopštumas, nuoseklumas;
  • Galimybė dirbti pamainomis (pamainos keičiasi kas 2/3 d., darbo laikas nuo 8.00 val. iki 20.00 val.);
  • Suvirinimo su MIG patirtis/ar sertifikatas (privalumas).

Mes siūlome:

  • Gerą darbo aplinką ir sąlygas tobulinti savo meistriškumą;
  • Kompetenciją atitinkantį atlyginimą ir priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų;
  • Atlyginimą nuo 1400€ neatskaičius mokesčių.

Teiraukitės telefonu +370 640 11785.

Susidomėjote?

Savo gyvenimo aprašymą siųskite el. paštu atrankos@vlantana.lt

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Prisijunkite prie mūsų

Jeigu esate kūrybingas ir ambicingas žmogus, norintis išbandyti savo gebėjimus inovatyvioje logistikos kompanijoje, prisijunkite prie mūsų komandos! Siųskite savo gyvenimo aprašymą (CV) el. paštu atrankos@vlantana.lt arba užpildykite žemiau esančią formą.

    Pridėkite CV laišką